AKCE VÝKUP KABELŮUZAVŘENÍ SILNICE I/55Kde nás najdete

AKCE VÝKUP KABELŮ

Cu kabely min.40% - 60.- Kč/kg
Autokabely - 70,- Kč/kg

UZAVŘENÍ SILNICE I/55

PROVOZ NEPŘERUŠUJEME, OTEVÍRACÍ DOBA
Po - Pá 8.00 - 17.00 Sobota 8.00 - 13.00

Více

Kde nás najdete

Třída Vítězství ev. č. 126, Kunovice 686 04
tel.: 608 124 127, 608 124 126

Více

Výkup železa a barevných kovů

Kovošrot JK Šrotmetal vznikl v roce 2009. Provozovna se začala postupně rozšiřovat a prostory nedostačovat. V roce 2014 se proto sběrna přestěhovala do průmyslové zóny v Kunovicích (u obchvatu). Zde nás v současné době také naleznete.

V naší provozovně vykupujeme železný šrot a barevné kovy od jednotlivých zákazníků i od firem. Po příjezdu do sběrny vám školení pracovníci dovezený odpad (kovy) vytřídí a zváží na mostové nebo digitální váze. Následně vám pracovnice na přepážce vystaví doklad a bezhotovostně zašle peníze na bankovní účet (po dohodě složenkou). Spokojený zákazník je pro nás důležitý! Neváhejte nám případné dotazy, připomínky nebo i pochvaly napsat na e-mail: katkaosohova@seznam.cz

Využíváme vlastní vozový park, díky kterému Vám přinášíme možnost odvozu kovového odpadu při větším množstvím.  Stačí zavolat na tel.: +420 608 124 127. Rádi vše zařídíme k Vaší plné spokojenosti.

motiv1

Kovošrot a ochrana životního prostředí

Podle stavu, druhu a množství kovového odpadu zvolíme nejvhodnější způsob další úpravy za dodržování podmínek ochrany životního prostředí.

Kovové odpady (kovošrot) nesmějí obsahovat látky zdraví škodlivé, výbušné, vyzařující nebezpečné záření, předměty s uzavřenými dutinami a všechny ostatní předměty, které by mohly při manipulaci, úpravě a zpracování ohrozit zdraví a bezpečnost lidí, životní prostředí nebo způsobit škodu. Kovové odpady a barevné kovy vykupujeme ve všech druzích a v neomezeném množství.

Ceny železného šrotu (kovošrotu) se kromě situace na trhu s kovovým odpadem odvíjí od tloušťky, rozměrů materiálu a chemického složení. Aktuální ceny najdete v ceníku.